piątek, 24 stycznia 2014

Pstrykamy czyli wywołajmy wspomnienia.


Kto ma smartfona  i nie wie o co chodzi, niech na chwilę przysiądzie i przeczyta.

Pojawiła się darmowa aplikacja Pstrykamy, gdzie za pomocą  smartfona 
bez względu gdzie jesteśmy można wywołać zdjęcia i tanio i szybko przesłać rodzinie. 

Coraz częściej robimy zdjęcia telefonem a potem brak czasu by je zgrać, wywołać itp w telefonie też przechowujemy zdjęcia a to bywa ryzykowne np.kradzież, kontakt z wodą, awaria … - aplikacja powstała z myślą o rodzicach i ich pociechach, by budować więzi rodzinne, łączyć świat wirtualny z rzeczywistym. Na przykład -  zrobić dziadkom niespodziankę i przysłać zdjęcia ukochanych wnuków z wakacji gdzie jeszcze wszyscy się bawią nawet i poza granicami Polski - prawda że by się ucieszyli.


Jak to działa?

Wystarczy pobrać Pstrykamy z Google Play dla urządzeń z Androidem  i zainstalować na swoim smartfonie. Po uruchomieniu aplikacji wyświetlą się zdjęcia z galerii telefonu. Następnie w kilku krokach zakładamy konto, dodajemy adresy do wysyłki i doładowujemy środki.Zamówione zdjęcia w formacie 10×15 są wysyłane na wskazane adresy niezwłocznie po wydrukowaniu w laboratorium fotograficznym. Pakowanie i wysyłka już wliczona w cenę. Przy kolejnym uruchomieniu zamówienie zdjęć z telefonu zajmuje nie więcej niż pół minuty.
Fajnie - szybko i sprawnie.Więcej szczegółów na pstrykamy.pl
Zapraszam.

4 komentarze:

  1. Świetna sprawa, chętnie spróbuję:)

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo ładna stronka, ale ja mam niestety nokię lumię. rzeczywiście troche niebezpiecznie trzymać wszystko w telefonie. spróbuje z tabletu teściowej- bo chyba na tablety to też działa??

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja właśnie zamówiłam pierwsze fotki przez tę aplikację i czekam kiedy do mnie dotrą :)

    OdpowiedzUsuń