środa, 4 września 2013

Duży sukces małego człowieczka


Adaś nie całe dwa miesiące latał z gołym tyłkiem i sam się pilnował ze swoimi potrzebami na nocnik nic nie komunikujac. OK.  
Pielucha była na podwórko i wyjazdy z nocnikiem, gdzie mógł też latał z gołym tyłkiem. 
Najpierw zaczął informować że zrobił kupę, wcześniej robił do nocnika i sobie szedł hmm trzeba było pilnować. Aż tu 30 sierpnia usłyszałam pierwsze jego zawołanie. Nałożyć majtki w domu równa się wojna. Małymi krokami do celu. Potem zaczął i prosić jak miał pieluchę.
Ufff i ogromna radość.

  "baba pupa"   -    tak woła na kupę i siusiu 

a jak trwoga to woła na mnie mama hihi

A dziś był pierwszy spacer bez pieluchy bez wpadki  prosił  czekał  zdążał  siusiał na trawkę :))))P.S. Ja zmieniłam przeglądarki z explorer na mozilla i tyci lepiej że mogę notkę dodać i fotkę i może jakoś .... pociągnę zanim co nowego nabędę :)

10 komentarzy:

 1. Adas super brawo _) A jak ty super pijesz Tymbarka :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej hej ;))) Dobrze, że to wina komputera, bo tak długo cisza była, że już myślałam, iż coś się stało...

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie brawa i gratulacje dla Adasia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać Adaś musiał do tego dorosnąć i całkiem nieźle mu to poszło! Ja już nawet nie pamiętam co to pieluchy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ściskam mocno i buuuziaki posyłam:*

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje, bardzo szbko mu to idzie:). U nas pierwsze było siusiu a na kkomunikowanie kupki musiałam długo czekać:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Asiu u nas tylko pierwsze 3 dni września chłodno, a nawet jednego dnia zimno było, ale tak cały czas cieplutko 24-25 stopni w cieniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. A z tymi ciuchami to masakra jakaś :( niestety nie mam nikogo kto by tak podarował nam coś po swoich pociechach, a już o butach na zimę to nawet nie chcę myśleć. Bo Miśkowi ostatnio noga rośnie jak na drożdżach i w same lato 3 rozmiary przeleciał, a Maciek jak będzie jak w zeszłej zimie z butami postępował to znów 3 pary będzie musiał mieć wrrrr - ale mam nadzieję, że do tego czasu sąd coś zadecyduje a wielmożny Pan się podda i w końcu płacić zacznie

  OdpowiedzUsuń