środa, 17 grudnia 2014

Akademia umysłu zima - wersja angielska+konkurs


O tej grze szczegółowo pisałam tutaj ~~>  Akademia Umysłu Zima
 - gra jest świetna kto ją posiada to wie,
 a kto nie zna to odsyłam do poczytania normalnie same plusy.

Dziś chcę wam pokazać że Akademia Umysłu idzie do przodu i tym razem serwuje nam w grze język angielski, który możemy dopasować do umiejętności dziecka, możemy sobie wybierać co włączyć w języku angielskim a co ma być po polsku - ustawiamy oddzielnie lektora a oddzielnie tekst pisany i to jest bardzo fajne  np. same okrzyki lektor angielski a teks po polsku albo odwrotnie  itd. itp.
 dziecko uczy się w ten sposób poszczególnych wyrazów npJęzyk możemy zmienić bez problemu w każdej chwili na dole z lewej obok Tabi mamy flagi  i wystarczy tam kliknąć  i sobie zmienić ustawienia.

Z dodatkowych zabaw o których nie wspominałam poprzednio to na dole w dwóch ostatnich ikonkach  są kolorowanki i grafiki edukacyjne, które możne pobrać na komputer i zaprosić znajomego do pogrania grafiki.
Jak widać  gra z językiem angielskim jest wspaniałym urozmaiceniem i to gra na kilka lat dla dziecka. Kto ma wersję elektroniczną można dokupić dodatek językowy,
 klikając w ikonkę więcej zabawy.

Zakupić można na stronie  Akademii Umysłu, jeżeli komuś się śpieszy, albo :)

 Akademia Umysłu ma dla was miłą niespodziankę w postaci gry w wersji pudełkowej,
- z edycji specjalnej cz.Zima wzbogaconej o dodatek językowy -więc zabawimy się w konkursik szybki
 z racji że zbliżają się święta to ...

Magia świąt dla mnie to ... i tu kilka słów jako odpowiedź konkursowa.

czekamy  do niedzieli 21 grudnia na wpisy pod notką i proszę podać też swego maila od razu,
 w razie wygranej przyśpieszy kontakt. 


12 komentarzy:

 1. Magia świąt to dla mnie...
  cudowny zapach pieczonych pierniczków, piękne ozdoby, lampeczki, choinka. To w końcu spotkania rodzinne i ta niezwykła oprawa świątecznych piosenek, kolęd i pastorałek :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. dobra gra edukacyjna warta uwagi

  OdpowiedzUsuń
 3. Magia Świąt to dla mnie wieczna radość z narodzin każdego z Maluczkich :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna gra polecam ��

  OdpowiedzUsuń
 5. Magia świąt to dla mnie... czas spędzony z rodziną pośród dźwięków kolęd i pięknych zapachów świątecznych potraf. To ogień tańczący w kominku i choinka mieniąca się blaskiem kolorowych lampeczek. To biały obrus a pod nim sianko ,to dodatkowe nakrycie i wspomnienia o tych których już nie ma pośród nas. To ogromna radość z obdarowywania i patrzenia na radosne buzie odpakowujące prezenty. To cudowna pasterka w pełnym po brzegi kościele i Jezus ukryty w najświętszym sakramencie przychodzący do mojego serca. To biały opłatek i życzenia Niech Maleńka Miłość Co Przyszła Zbawić Świat Znów Narodzi Się W Każdym Z Nas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za udział :) gratuluję i poproszę o kontakt na joanna.bogusze@wp.pl

   Usuń
 6. Ciekawa gra, myślę, że moim dzieciakom przypadłaby do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Faktycznie, wygląda to naprawdę ciekawie. Wystarczy bliżej przyjrzeć się takim rozwiązaniom jak kurier dhl by przekonać się, jakie daje to możliwości. Dzięki temu każdy może zamówić sobie taką grę i spędzić przy niej miło sporo czasu :)

  OdpowiedzUsuń