piątek, 15 czerwca 2018

"Normalni inaczej" Tammy Robinson


Kolejna nowa książka, która ukaże się już 20 czerwca 2018 r.! Opisane życie Maddy jest do bólu uporządkowane i przewidywalne. Musi takie być, aby jej autystyczna siostra mogła w miarę normalnie funkcjonować. Jako pełnoetatowa opiekunka Bee Maddy nie ma czasu na komplikacje takie jak przyjaciele, nie mówiąc już o chłopaku. Więc kiedy poznaje Alberta, ostatnią rzeczą, o jakiej myśli, jest zakochiwanie się.
Jednak nawet Maddy nie nad wszystkim ma kontrolę.
Albert pogodził się, że zawsze był i będzie wielkim rozczarowaniem swojego ojca, i marzy tylko o tym, by wyrwać się z domu. Kiedy poznaje Maddy, dowiaduje się, jak to jest być częścią kochającej się rodziny i jak ogromne ofiary ludzie potrafią ponieść dla tych, których kochają.
Ale czy Maddy i Albert są gotowi ponieść takie ofiary dla siebie?


 Nikt nie jest doskonały. Każdy jest inny. Normalny inaczej.


„Normalni inaczej” to historia o tym, że każdy może znaleźć miłość i każdy może pokochać, nawet jeśli wszystko sprzysięga się przeciwko niemu. To magiczna opowieść o ludzkich sercach, która złamie serce także Tobie.

Do kupienia już aksiazka.pl


 

3 komentarze:

  1. Czytałem. Bardzo dobra lektura!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miałam jeszcze okazji czytać, ale wnioskując po Twoim opisie, jest to bardzo wciągająca lektura, na którą warto poświęcić czas. Będę musiała sie w końcu ogarnąć i sprawić, by kurier za pobraniem dpd dowiózł mi to, co planuję zakupić.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeju ta książka musi być wzruszająca. Muszę wpisać ją do swojej listy "do przeczytania" i nie mogę się doczekać, aż w końcu wpadnie w moje ręce.

    OdpowiedzUsuń